Get support: DE Deutsch DE (leicht) Leichte Sprache EN English FR Français PL Polski RU Русский TR Türkçe AR عربی

Pomoc w pośrednictwie

 Chcą Państwo skorzystać z pomocy i wsparcia po przestępstwie, którego Państwo doświadczyli?

Punkt obsługi proaktiv kieruje Państwa do odpowiedniej poradni specjalistycznej, która niezwłocznie skontaktuje się z Państwem i doradzi we wszystkich Państwa pytaniach i wątpliwościach.

W tym celu należy wypełnić formularz pośrednictwa.

Wszystkie pola oznaczone * gwiazdką są obowiązkowe. Niestety, bez tych informacji nie możemy Państwa dalej skierować.

  Formularz pośrednictwa
  Wystarczy jeden adres, gdzie mogą Państwo odbierać pocztę.  Dane z pola z szarym tłem zostaną przekazane do poradni specjalistycznej.

  Poniższe dane pomogą nam wybrać odpowiednią specjalistyczną placówkę doradczą i pozostaną w proaktiv – Centrum serwisowym. Jaka kwestia mogła być powodem popełnienia wobec Państwa przestępstwa?
  Wysyłając formularz, wyrażam zgodę,

  1. aby moje dane osobowe wprowadzone w niniejszym formularzu mogły zostać przesłane w formie zaszyfrowanej do punktu obsługi proaktiv – Centrum serwisowemu w celu przekazania propozycji wsparcia.

  2. aby moje dane osobowe zawarte w tym formularzu były przetwarzane przez proaktiv – Centrum serwisowe w celu znalezienia dla mnie odpowiedniej specjalistycznej placówki doradczej dla osób poszkodowanych wskutek przestępstwa.

  3. aby proaktiv – Centrum serwisowe mogło przekazywać dalej dane osobowe podane przeze mnie w polu zaznaczonym na szaro zawarte w tym formularzu w sposób zaszyfrowany wyszukanej specjalistycznej placówce doradczej.

  4. aby ta specjalistyczna placówka doradcza mogła wykorzystać dane osobowe podane przeze mnie w polu zaznaczonym na szaro zawarte w tym formularzu do skontaktowania się ze mną w celu odbycia pierwszej rozmowy konsultacyjnej.

  5. aby przetwarzane były również moje szczególnie wrażliwe dane, jeśli podane zostały przeze mnie w tym formularzu.

  Nach oben scrollen