Get support: DE Deutsch DE (leicht) Leichte Sprache EN English FR Français PL Polski RU Русский TR Türkçe AR عربی

Yönlendirme yardımı

Maruz kaldığınız bir suç sonrası yardım ve destek mi istiyorsunuz?

proaktiv – Hizmet noktası sizi, zamanında sizinle iletişime geçip ve tüm soru ve sorunlarınız konusunda danışmanlık hizmeti sunacak uygun bir uzman danışmanlık noktasına yönlendirir.

Bunun için lütfen yönlendirme formunu doldurunuz.

* Yıldız ile işaretli olan tüm alanlar zorunlu bilgilerdir. Bu bilgiler olmadan sizi maalesef yönlendiremeyiz.

  Yönlendirme formu
  Posta teslim alabileceğiniz bir adres yeterlidir.  Gri arka planlı veriler, uzman danışmanlık noktasına iletilir.

  Aşağıdaki bilgiler, bize uygun uzman danışmanlık noktasını bulmakta yardımcı olacak ve proaktiv – Hizmet noktasında saklanacak. Mağduru olduğunuz suça neden olan konu sizce neydi?
  Formu göndererek aşağıdakilere muvafakatimi veriyorum:

  1. İşbu formda belirtilen kişiye özel verilerim destek seçenekleri konusunda yönlendirme için şifreli olarak proaktiv – Hizmet noktasına aktarılabilir.

  2. İşbu formda belirtilen kişiye özel verilerim, proaktiv – Hizmet noktası tarafından, benim için suç mağdurları ile ilgili uygun bir uzman danışmanlık noktasını seçmek üzere işlenebilir.

  3. İşbu formda gri arka planlı alanlarda tarafımca belirtilen kişiye özel veriler, proaktiv – Hizmet noktası tarafından şifreli olarak seçilen uzman danışmanlık noktasına iletilebilir.

  4. İşbu formda gri arka planlı alanlarda tarafımca belirtilen kişiye özel veriler, uzman danışmanlık noktası tarafından benimle bir ilk danışmanlık görüşmesi için iletişime geçme amacıyla kullanılabilir.

  5. Özellikle hassas verilerim de işbu formda belirttiğim süre boyunca işlenebilir.

  Nach oben scrollen